Stránka s názvom "Diva"

Autor: Štefan Hrivňák | 23.2.2011 o 18:49 | Karma článku: 4,42 | Prečítané:  472x

Bombastické titulky, ktorými lákajú návštevníkov azet a podobných portálov, kde majú svoje odkazy. V praxi je to titulok článku a za ním 3 výkričníky. Fantastická správa, zistenie bez ktorého nemôžete ďalej žiť. Na tom je postavená celá diva. Titulok, ktorý zaujme na prvý letmý pohľad, je naozaj dôležitá súčasť článku, lebo s nudným a nezaujímavým titulkom si na samotný článok málokto klikne.


Lenže tu celé majstrovstvo končí. Po kliknutí na titulok na vás čaká sklamanie. Slaboduchý článok, založený poväčšine na nejakom „vedeckom“ výskume, ktorý je asi tak vedecký ako anketa na ulici. Samotný článok vám v podstate nepovie nič nové ako samotný titulok. Obsahovo sa táto stránka točí iba o veľkosti penisov a uspokojovaní telesných potrieb. Diskusie pod článkom odhaľujú primitívnu podstatu živočíšneho bytia bez akéhokoľvek studu a mne sa pri ich rýchlom prezeraní doslova zastavoval rozum. Pristihol som sa ako „čumím“ na obrazovku a krútim hlavou v nemom úžase.
Tieto články nie sú napísané vkusne, nedajú človeku žiadnu hodnotnú radu a po prečítaní určite neostanete múdrejší, skôr naopak.
Najviac mi prekáža fakt, že táto stránka je plne dostupná, doslova sa núka pri kliknutí na azet, na ktorý cestujú za účelom chatovania doslova malé deti. A tak tieto malé deti budú zrejme vyrastať frustrované, budú nespokojné zo svojim zovňajškom, chlapci zo svojím.... (pretože podľa článku uverejneného na dive, je ideál mužského prirodzenia 20 cm) a dievčatá s veľkosťou svojho poprsia, s ktorými sú aj tak celé generácie večne nespokojné aj bez týchto brakových článkov.
Na koniec chcem čitateľom a pisateľom divy odkázať : „Nemo liber est, qui corpori servit.“
V preklade : „ Kto slúži svojmu telu, nie je slobodný“.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Urážky, samochvála a bez plánu. Kam dovedie USA trumpizmus

Medzi republikánmi po týchto voľbách už neplatí konsenzus z Reaganovej éry, že strana by mala byť konzervatívna.

DOMOV

Kardiochirurg Fischer nemôže robiť ani len sanitára

K povolaniu sa bude môcť vrátiť najskôr po dvoch rokoch.

KOMENTÁRE

Štartuje nová éra Ameriky, Trump sa stáva prezidentom

Časť sveta sa bude s obavami prizerať, ako napĺňa volebný slogan.


Už ste čítali?